Lomňanské nebe s Adamem Ďuricou

Datum Místo
6. 6. 2020 20:00 (so) Sportovní areál Horní Lomná, Horní Lomná Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Lomňanské nebe s Adamem Ďuricou

Více termínů

Malebná obec Horní Lomná v srdci Moravskoslezských Beskyd nabízí kromě svých přírodních skvostů, kterými jsou kvalitní ovzduší s vysokým obsahem jódu, Prales Mionší, jež se pyšní stoletým lesním porostem či proslulá studánka, pověstná svými uzdravujícími účinky, také jedinečný kulturní zážitek pod širým nebem ve společnosti předního slovenského interpreta Adama Ďurici s kapelou. Jeho tvorba bude před i po koncertu doprovázena hudební reprodukcí z let 0-2020  pod vedením DJ Filipa. O hudební, taneční, ale i gastronomický zážitek nouze nebude. Celá akce bude doplněna rybími a zvěřinovými specialitami, o které se osobně postará jeden z 28 nejúspěšnějších účastníků soutěže Masterchef Česko pan Libor Bulawa.

Info pro ZTP/P: osoby ZTP/P dle platného ceníku, doprovod jedné osoby zdarma pro vozíčkáře místa vyhrazena, bezbariérový přístup zajištěn rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Děti do 11 let vstup ZDARMA !!!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.