Lewis Capaldi

Datum Místo
7. 11. 2019 19:00 (čt) SaSaZu, Bubenské nábř. 306/13, Praha 7, Praha NENÍ V PRODEJI
ZAVŘÍT 
×

Lewis Capaldi

7. 11. 2019 19:00 (čt) SaSaZu, Bubenské nábř. 306/13, Praha 7, Praha Vyprodáno v síti SAZKA TICKET
ZAVŘÍT 
×

Lewis Capaldi

Více termínů

Lewis Capaldi, skotský zpěvák nominovaný na Brit Awards, vystoupí kromě Colours of Ostrava také na podzim v Praze

Nominace kritiků na Brit Awards, označení “ones to watch” pro rok 2019 od MTV, singl Someone You Loved v top 10 ostrovní hitparády, navíc s 20 milióny přehrání na Spotify, další singl Grace v top 40 britských skladeb, naplánované samostatné turné, předskakování na evropských koncertech Bastille... skotský písničkář Lewis Capaldi toho na konci loňského a na začátku letošního roku stihl hodně. Letos se zpěvák s ohromujícím hlasem českým divákům představí nejen jako předkapela Bastille a v létě na festivalu Colours of Ostrava, ale také nově 7. listopadu v pražském SaSaZu.

Lewis Capaldi, třiadvacetiletý skotský mladík, se jednoho dne probudil a zjistil, že si jeho skladbu Bruises na Spotify pustily miliony lidí a dožadovaly se dalších. Vyhověl jim, a tak se přes noc stal slavným. Klasická hudební pohádka vyvrcholila vítězstvím ve Scottish Music Awards, bleskurychle vyprodávanými koncerty a pozvánkami na největší evropské festivaly.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.