Lenka Filipová a BRNO STRINGS

Datum Místo
4. 12. 2019 19:00 (st) Kongresové centrum Zlín, nám. T. G. Masaryka 5556, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Lenka Filipová a BRNO STRINGS

Více termínů

VÁNOČNÍ KONCERT - LENKA FILIPOVÁ A BRNO STRINGS
Na koncertu se smyčcovým oktetem BRNO STRINGS nabídne česká zpěvačka, šansoniérka, kytaristka a hudební skladatelka v jedné osobě svoje nejznámější hity.
V celé řadě úprav věhlasných skladeb pro klasickou kytaru zazní i úpravy lidových písní, šansonu či keltských skladeb.

Lenka Filipová
je na české a slovenské kulturní scéně značkou hudební kvality, úspěchu, ale i neobyčejné lidské skromnosti. Koncerty plné emocí, virtuózních muzikantských výkonů, komunikace s publikem, celá řada hitů a nekonečná energie posouvá Lenku Filipovou stále výš mezi elitu českých a slovenských umělců. Právem patří mezi nejžádanější interprety současnosti.
Brno Strings
vznikli spojením vynikajících hudebníků zaměřených na interpretaci komorní hudby.  Členové souboru jsou první hráči brněnských orchestrů Janáčkovy opery a Filharmonie Brno a dlouholetí členové komorních souborů jako například Czech Virtuosi, Českých komorních sólistů, kvarteta Incognita nebo Slovanského kvarteta.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Sektory "ZTP/P-DISABLED" jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (jedna osoba) / Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.