LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

Datum Místo
PŘESUN Z 07.04.,08.12.2020 NOVĚ 10.5.2021 od 19:00 Masters of Rock Café, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech
90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon.
Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej......
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. 
Zkrátka, těžký útok na vaši bránici...

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete 

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
09.04.2021 Bystřice pod Hostýnem: ZRUŠENO
VSTUPNÉ SE VRACÍ, POUKAZ COVID-19: NE

10.05.2021 Zlín
Vzhledem k vyhlášenému nouzovému stavu a zákazu veřejných akcí jsme nuceni přesunout představení, které se mělo konat 8.12.2020 ve Zlíně na nové datum 10.5.2021.
Vstupenky zůstávají v platnosti.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.