LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

Datum Místo
6. 10. 2020 19:30 (út) Společenský dům Sušil, Bystřice pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

PŘESUNUTO Z 7.4. 2020, NOVĚ: 8.12. 2020 od 19:00 Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech!

Více termínů

Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech
90 minutová one man show s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon.
Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci, co pít, když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej......
Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby. 
Zkrátka, těžký útok na vaši bránici...

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete 

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Bystřice pod Hostýnem: slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO
Zlín:
Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která vyhlásila dne 12.března 2020 stav nouze a s tím spojený zákaz konání všech akcí s účastí na 30 osob se představení LUKÁŠ PAVLÁSEK - Kdo nepláče, není Čech! 7.4.2020 ve Zlíně přesouvá na nový termín 8.12.2020.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
PODPOŘTE UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PŘEDSTAVENÍ PŘIPRAVILI! Ponechte si vstupenky a navštivte show v novém termínu!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.