LUCIFER

Datum Místo
PŘESUN (17.5.20 a 13.2.21) NOVĚ:12.2.2022 OD 20:00 Nová Chmelnice, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

The Third Commandment Tour mladé rockové kapely LUCIFER se přesouvá na únor 2022!

Mladá nadnárodní heavy-rocková kapela ze Stockholmu LUCIFER je velmi zajímavou energickou partičkou, ovlivněnou slavnými sedmdesátkami a vedenou neskutečnou německou zpěvačkou Johannou Sadonis. Jejich styl by se dal definovat jako heavy-metal s příchutí doom rocku. Své vzory vidí např. v Black Sabbath či Deep Purple. Skupinu založila v roce 2014 v Berlíně Johanna Sadonis. Tehdy skupinu tvořili členové kapel Cathedral, Angel Witch a Ladytron. Singl „Anubis“ a debutové album „Lucifer I“ napsané Johannou Sadonis a kytaristou Cathedral Garrym Jenningsem přineslo kapele velké mezinárodní uznání! Gaz však brzy po vydání debutu slušně rozjetou skupinu opustil. Po několika dalších změnách v sestavě skupinu stále táhne neskutečná německá zpěvačka Sadonis, nyní už po boku bubeníka Nicka Anderssona (Entombed, The Hellacopters), kytaristy Martina Nordina a Linuse Björklunda a basáka Haralda Göthblada a v tomto složení vydali letos na jaře již třetí desku „Lucifer III“.

Plánované turné „The Third Commandment Tour“ však překazil Coronavirus a už nyní je jasné, že ani druhý, náhradní termín se nebude moci uskutečnit. LUCIFER jsou natěšeni a připraveni zlákat vás do svých rock-metalových osidel v únoru 2022! Rock and Roll není mrtvý! Ať žije Rock and Roll, „The Third Commandment Tour 2022“ a třetí termín koncertu metalového monstra LUCIFER v PRAZE!

Do třetice všeho dobrého! LUCIFER zahrají v PRAZE, v klubu Nová Chmelnice, 12. 2. 2022!

Speciálním hostem koncertu zůstává švédská okultně rocková kapela YEAR OF THE GOAT, která zde představí také svůj aktuální opus „Novis Orbis Terrarum Ordinis“.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.