LSH : V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

Datum Místo
24. 7. 2019 20:00 (st) Letní scéna Harfa (OC Galerie Harfa), Praha 9-Vysočany Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LSH : V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU

Více termínů

V PAŘÍŽI BYCH TĚ NEČEKALA, TATÍNKU
Pařížská dobrodružství sympatického venkovana
Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.
Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery, a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.
Komedie Jeana Barbiera (originální název „Ma fille travaille a Paris“) nabízí dvě hodiny emocí a smíchu. V současné době nejznámější autor konverzačních komedií ve Francii je pokračovatelem tradice bulvárního divadla ve stylu Feydeau.
Na úpravě české verze se podílel Petr Nárožný.
Hrají:  Petr Nárožný, Jan Šťastný, Simona Postlerová, Týna Průchová, Jarmila Švehlová, František Skopal / Martin Sochor, Barbora Šťastná Petrová
Autor: Jean Barbier
Režie: Jan Novák
http://www.letniscenaharfa.cz/porad/1172-v-parizi-bych-te-necekala-tatinku/

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.