LSH : CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

Datum Místo
8. 8. 2019 20:00 (čt) Letní scéna Harfa (OC Galerie Harfa), Praha 9-Vysočany Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LSH : CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?

Více termínů

CO VY NA TO, PANE ŠMOLDASI?
Talk show
Večer plný humoru s oblíbeným moderátorem, básníkem a překladatelem Ivo Šmoldasem. O hudební doprovod se postará zpěvák Viktor Sodoma.
Ivo Šmoldas
Známý český básník, překladatel, scénárista, kulturní publicista, redaktor, nakladatel a moderátor Ivo Šmoldas se narodil 23. července 1955 v Prostějově.
Studoval češtinu a angličtinu na Filozofické fakultě UK a následně pracoval v nakladatelství Český spisovatel. Zde pracoval jako redaktor nejprve klasické literatury a poté poezie. Později se zde vypracoval i do vysokých řídících pozic. Už v osmdesátých letech hojně přispíval do nejrůznějších literárních časopisů a vydal i několik básnických a publicistických knih. V devadesátých letech krátce působil jako ředitel v nakladatelství Columbus a později spoluzaložil soukromé vydavatelství Apsida.
V současnosti pracuje jako umělec na volné noze. Překládá ze slovenštiny a angličtiny, spolupracuje s rozhlasem a televizí a v České televizi nepravidelně působí jako moderátor pořadů s kulturní tématikou. V poslední době se ale odstává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadech, jakožto muž s pohotovými a vtipnými reakcemi.
Viktor Sodoma
Jeden z průkopníků české rokenrolové a bigbeatové éry šedesátých let 20. století, zpěvák skupin Flamengo a Matadors. V sedmdesátých letech působil jako člen skupiny Miloslava Šimka v divadle Semafor a spolupracoval s Františkem Ringo Čechem. Odtud také pocházejí jeho největší hity – Tygr z Indie, Žárlivý Kakadu, Parní stroj. V současné době působí opět v divadle Semafor v představeních Návštěvní den u Miloslava Šimka a Zajíc v pytli.
Hrají:  Ivo Šmoldas, Viktor Sodoma
http://www.letniscenaharfa.cz/porad/1359-co-vy-na-to-pane-smoldasi/

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.