LORDI

Datum Místo
22. 3. 2020 20:00 (ne) ROXY, Dlouhá 33, Praha 1, Praha NENÍ V PRODEJI
ZAVŘÍT 
×

LORDI

Více termínů

"S kapelou Lordi přijedou dvě předkapely Flesh Roxon a Almanac. Z tohoto důvodu bude koncert začínat už v 19:00 hodin. Do klubu se bude pouštět od 18:00 hodin."

Metalová monstra LORDI se vrací a v březnu rozpoutají v Praze pořádné peklo!

Oblíbená finská pětice maskovaných monster je na hudební scéně už od roku 1992, avšak celému světu daly o sobě Lordi vědět až v roce 2006, kdy převálcovali své soutěžící na Eurovision Song Contest a se skladbou Hard Rock Hallelujah zvítězili na plné čáře! Od té doby už se tato banda se svými chytlavými písněmi, chraplavým hlasem zpěváka, skřípavými riffy, a především hrůznými prvky při svých živelných show plné pyrotechniky na pódiu, dostala pod kůži obrovské mase fanoušků.

V loňském roce vydali LORDI své dosud nejkontroverznější album s názvem >>SEXORCISM<< se kterým vyrazili na velkolepé a jak se i ukázalo skutečně úspěšné turné po celém světě. Na to před pár dny vyšlo zbrusu nové live DVD kapely >> RECORDEAD LIVE SEXTOURCISM IN Z7<<, kde kromě živého vystoupení ve švýcarském Prattelnu, můžete najít také spoustu ohromujícího bonusového materiálu.

Maskovaní strašáci LORDI v příštím roce opět zavítají do České republiky, tak se těšte na pořádně hlučnou monster show a určitě dorazte 22. března do pražského klubu Roxy, kde vypustí LORDI na své publikum z podia opravdovou hrůzu!

U toho nesmíte chybět!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.