LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

Datum Místo
8. 12. 2019 16:00 (ne) Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

14. 12. 2019 11:00 (so) Palác Lucerna, Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LOLLIPOPZ - VÁNOČNÍ MEGASHOW

Více termínů

Lollipopz znáte z velkého množství kulturních akcí po celém Česku, ale také z úspěšného Youtubového pořadu Lollymánie. Mají za sebou již dvě vyprodaná turné a Youtube kanál Lollipopz již brzy překročí hranici 100 tisíc odběratelů.

A NYNÍ! VÁNOČNÍ MEGASHOW!
Jedná se o dosud největší dvojicí koncertů skupiny Lollipopz. Vánoční program plný nových i dobře známých písniček, soutěží a zábavy máte šanci vidět jen na těchto dvou koncertech v Praze a v Brně.


Vstupenky jsou na stání s možností využít sezení, které bude v sále připraveno. Prostor pod pódiem je určen výhradně dětským divákům z důvodu zachování výhledu.
Poprvé jsou také k dispozici vstupenky Meet & Greet, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání se skupinou Lollipopz, s možností získání autogramu (podpisová karta v ceně vstupenky), vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front!
TĚCHTO VSTUPENEK JE VELMI LIMITOVANÉ MNOŽSTVÍ!

Skupina Lollipopz - LAURA / ELIŠKA / PÁJA / NIKKI

vznikla v roce 2016 a tvoří jí čtyři dívky ve věku 11-13 let. Se svým vlastním repertoárem vystupují v České i Slovenské Republice. Mají za sebou i několik televizních vystoupení a s pořadem Lollymánie se staly oblíbenými Youtuberkami mezi dětmi do 12 let.
www.lollipopz.cz
www.youtube.com/Lollymanie

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup: Praha NE schodiště, Brno: ANO / zvláštní sektor pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE

Určitě Vás bude zajímat také:

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.