LEWIS CAPALDI

Datum Místo
17. 2. 2023 20:00 (pá) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:30

Lewis Capaldi vystoupí v Praze v rámci turné s názvem BROKEN BY DESIRE TO BE HEAVENLY SENT.

Talentovaný skotský zpěvák a textař Lewis Capaldi je jedním z nejúspěšnějších a kritikou nejoceňovanějších umělců své generace. Překonává hudební rekordy a přepisuje historii toho, co je v hudební branži možné – například v situaci, kdy vyprodal stotisíc vstupenek během deseti minut ještě před vydáním debutového alba. Pro Lewise je vůbec typická rychlost, s jakou se jeho vystoupení vyprodávají po celém světě, stejně jako počty streamů, kterých dosahuje.

Lewisův jedinečný hlas se nedá zaměnit a na jeho melodické, emotivní songy nezapomenete. Disponuje zvláštním druhem talentu, díky kterému jsou jeho písně textově i hudebně přímočaré. V neposlední řadě Lewise provází charakteristický skotský humor, kterým baví své fanoušky v hledišti na koncertech i na sociálních sítích.

Vegetarián, který miluje zvířata a dává přednost psům před kočkami, je posedlý slunečními brýlemi, které nosí, sbírá a dostává je i od fanoušků. Prohlašuje o sobě, že je vlastně líný a rozhodně si ze sebe umí dělat legraci.

Zatím jediný Capaldiho koncert v Praze v listopadu 2019 byl týdny předem beznadějně vyprodán. Kdo ho zažil, ví, že živý koncert Lewise je zážitek, na který se nezapomíná.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.