LEAVE´S EYES

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 16.11.2021, NOVĚ: 09.12.2022 19:30 Klub Storm, Praha 3-Žižkov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

LEAVES´ EYES překládají své turné na příští rok! V PRAZE zahrají v prosinci 2022!

Symphonic-metaloví bardi LEAVES´ EYES se rozhodli, podobně jako spousta jiných kapel, odložit své plánované turné The Last Viking European Tour na rok 2022! Důvodem je stále neustupující pandemie, omezení v cestování mezi jednotlivými zeměmi a různé restrikce na pořádání vnitřních akcí. Plánované show by nemohly proběhnout tak, aby byli všichni spokojeni, kapela, pořadatel a především vy, fanoušci. LEAVES´EYES tak vypracovali nový plán turné, a tak vám už nyní můžeme oznámit nový termín koncertu, plánovaného pro PRAHU, Klub Storm – bude to 9. 12. 2022!

Speciálními hosty zůstávají melodic-power-metaloví Italové TEMPERANCE a symphonic-metalová kapela z USA CATALYST CRIME!

LEAVES' EYES ve svém díle vždy přikládají maximální důležitost přesnému vyjádření historických událostí. Přečetli spoustu knih a pro svoji aktuální desku The Last Viking pečlivě prostudovali vikingské ságy. Tak vznikl příběh o konci věku Vikingů. The Last Viking je epický soundtrack k bájnému světu vikingských dobrodružství.

LEAVES´EYES věří, že budete trpěliví a na tuto jejich slavnou historickou ságu o posledním vikingském králi si ještě rok počkáte! Věřte, že to bude stát zato! Napište si prosím tedy všichni, nový termín přednášky z dějin od LEAVES´EYES – 9.12.2022, PRAHA, Klub Storm!

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín!

Galerie/Média