LANG LANG in Concert

Datum Místo
31. 10. 2020 19:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

LANG LANG in Concert

Více termínů

Vstup umožněn 17:30

31.října 2020 se Lang Lang představí českému publiku v pražské O2 areně za doprovodu Českého národního symfonického orchestru a pod taktovkou Maestra Iona Marina.

Klavírista, pedagog a filantrop Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě (Carnegie Hall NY, pekingský National Grand Theatre, Berlínská filharmonie, londýnská Royal Albert Hall nebo LA Hollywood Bowl) a vystupuje se špičkovými orchestry i dirigenty, jako je např. Sir Simon Rattle, Gustavo Dudamel, Daniel Barenboim nebo Christoph Eschenbach. Sbírá ta nejprestižnější umělecká hodnocení, např. Crystal Award (Davos 2010) nebo Classic Brit Award (2013).

Akce ke Dni dětí!

Ke každé zakoupené vstupence na koncert Lang Langa máš druhou za polovic!

Česko se pomalu vzpamatovává z karantény. Je potřeba kulturní dění znovu rozproudit, přinést naději a pozitivní energii zpátky do našich životů. Obrovskou erupci pozitivní energie představuje i slavný klavírní virtuoz Lang Lang, který v rámci svého turné k nejnovějšímu albu Piano Book vystoupí 31.října v pražské O2 areně.

Celý červen můžete využít akci ke Dni dětí - 1 lístek + druhý za polovic. Udělejte radost sobě, kamarádům nebo rodině a ulovte vstupenky na koncert tohoto fenomenálního hudebníka.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme. 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.