LADY OSCAR

Datum Místo
PŮVODNĚ 26.4.20/15.2.21, NOVĚ 10.10.2021 19:00 Městské divadlo Zlín – Velký sál, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Akce se přesouvá na 10.10. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

C. Magnier, M. Guillaume, J. Franco: LADY OSCAR

Hrají: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Denisa Pfauserová / Leontína Hromádková, Jan Kříž, Vendula Fialová, Barbora Vyskočilová / Marie Křížová

Komedie o čtyřech kufřících a jedné skvělé komičce podle známého filmu. Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny!
Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se chopí jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, pro níž se Lady Oskar stane režijním debutem.

Režie: Jana Paulová
Produkce: Divadlo Kalich Praha

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.