Kurt Vile & The Violators (US)

Datum Místo
20. 6. 2019 20:30 (čt) MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Kurt Vile & The Violators (US)

Více termínů

Každá nová deska indiefolkaře Kurta Vilea je malý svátek, každá je skvěle přijatá publikem i novináři. Tu zatím poslední, osmou „Bottle It In” vydal loni na podzim a hostují na ní mj. Kim Gordon nebo Cass McCombs (který se v továrně představí o měsíc dřív). Dlouhé turné k desce rozšířil Kurt s jeho koncertní sestavou The Violators o další termíny a po sedmi letech se do Prahy vrátí ve čtvrtek 20. června 2019.

Předkapela - Jorge Elbrecht (USA)


kurtvile.com
facebook.com/kurtvileofphilly
Each new record by indie folk singer Kurt Vile is a small celebration, each one is receives acclaim from both fans and the media. He released his latest so far, “Bottle It In” late last year with guest appearances of Kim Gordon or Cass McCombs (who will play MeetFactory a month earlier). The long world tour to support with his backing band The Violators it just got even longer, and after seven years Kurt will return to Prague on Thursday, June 20.

Support - Jorge Elbrecht (USA)

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.