Krucipüsk - koncert k oslavám 30 let

Datum Místo
2. 6. 2020 20:00 (út) Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Krucipüsk - koncert k oslavám 30 let

Více termínů

KRUCIPÜSK OSLAVÍ 30 LET VELKÝM KONCERTEM VE FÓRU KARLÍN

 

 

Všem posluchačům a  fanouškům dobré rockové muziky.

Chtěli bychom se omluvit, ohledně připravovaného velkého koncertu Krucipüsk 30 let plánovaného na termín 17. 4. 2020 v pražském Fóru Karlín, za přeložení této akce na pozdější termín ÚTERÝ 2. 6. 2020, z důvodu naší vládou vyhlášeného stavu nouze, jehož ukončení se v dnešních dnech nedá předvídat a jsou na dobu neurčitou zakázány všechny sportovní, kulturní a společenské akce. VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI, PŘÍPADNÁ REFUNDACE MOŽNÁ AŽ PO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU V ČR.

Budeme se tedy na Vás těšit v náhradním termínu:

ÚTERÝ 2. 6. 2020 od 20:00 hod - v pražském Fóru Karlín.

 

Cirkus ale bude!!!
Smysl této akce je naprosto jednoduchý. Bude to večer se salvami kanónů nabitých nejpřísnějšími Krucitóny, briliantovým zvukem a hvězdy zastiňující světelnou show, které Vás nekompromisně, až hypnoticky, zavedou do nejtajemnějších koutů Vašich duší, aby během dvouhodinové produkce okořeněné spoustou hostů, nástrojů a andělsko-ďábelských hlasů, jste měli možnost uvědomiti si kdo jste, co jste a proč tu jste.
Pakliže si toto uvědomíte, prožijete společně s námi fascinující večer plný nebetyčné, pro neprozřivší nepochopitelné, zábavy. 

Základní nástrojové  obsazení bude:
Tomáš Hajíček - voc.
Tomáš Hajíček jr. - drums
Peter Boška - guitar
Pepa Křeček – bass

A liberecký Big‘O‘Band, pod vedením Máry Ottla.

Jak je vidno a nakonec bude jistě i slyšno, Krucipüsk se neflákají,  jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí. 

 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.