Krkonošské pohádky

Datum Místo
19. 12. 2021 11:00 (ne) Divadlo Bez Zábradlí, Praha Objednat u TicketPortalu
30. 1. 2022 11:00 (ne) Divadlo Bez Zábradlí, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Účinkují: Rostislav Trtík, Libor Jeník, Patrik Vojtíšek, Kristýna Podzimková, Kristýna Žďánská, Jakub Štěpán, Kryštof Nohýnek, Ondřej Pech, Robert Persein

Autor: Božena Šimková, Vadim Petrov

Režie: Zdeněk Tomeš Produkce: Lukáš Sýkora

Délka: 60 min. 

Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku. 

Anče, Kubo, hajnej! Himl hergot donrvetr krumcajs element!“ Trautenberk má své panství hned vedle Krakonošova a toť se ví, malý pán a velký pán, to nikdy nedělá dobrotu. Krkonošské pohádky vyhrály v roce 2013 diváckou anketu o nejlepší večerníček. A i když první díly byly natočeny již v roce 1974, diváci jej stále milují. Na základě původního scénáře autorky večerníčků paní Boženy Šimkové vzniklo stejnojmenné divadelní představení, ve kterém zazní i původní „večerníčková“ hudba hudebního skladatele profesora Vadima Petrova. V pětici příběhů tak mají malí i velcí diváci možnost naživo vychutnat intriky vychytralého pána Trautenberka, kterým vždy na poslední chvíli zabrání pán hor Krakonoš.

V představení je použit stroboskop.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.