Katapult - Olda Říha 70.let vzhůru nohama

Datum Místo
9. 11. 2018 19:00 (pá) Hala Tatran, Cingrova 1627/10, Moravská Ostrava, Ostrava Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Katapult - Olda Říha 70.let vzhůru nohama

13. 11. 2018 19:00 (út) Hala VODOVA - malá hala, Vodova 108, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Katapult - Olda Říha 70.let vzhůru nohama

Více termínů

Vážení přátelé, Olda Říha a jeho parťáci, basák Andy Budka a  bubeník Ondra Timpl si dovolují oznámit, že skupina Katapult  prožíje  mimořádný  rok.  Oldřich Říha, zakládající člen legendární skupiny Katapult, oslaví ve skvělé formě neuvěřitelné sedmdesáté narozeniny a navíc si připomeneme 40. výročí Stříbrného alba, které v roce 1978 přivedlo k českému rocku celou  generaci posluchačů a fanoušků z celého Československa.

Katapult, se za svoji éru musel potýkat s celou řadou problémů, ať již ze strany  politického establishmentu, nepřízně tzv.odborné kritiky, až po neuvěřitelnou sérii úmrtí členů kapely, kdy postupně v krátké době odešli bubeníci Tolja Kohout, Karel "Káša" Jahn a nakonec životní Říhův "kumpán" - basista Jiří "Dědek" Šindelář. Nicméně nezdolná vůle Oldy Říhy, podpora fanoušků, a hlavně nesmírná láska k rock and rollu mu přivedla do cesty Andy Budku a Ondřeje Timpla, se kterými již několik let natáčí skvělé písničky a brázdí česko - slovenská města, jako za starých časů: V současné době tak již Katapult vychovává třetí generaci svých věrných posluchačů a ke svému výročí se proto rozhodl přidat k výročnímu koncertu v pražském Fóru Karlín i koncert v brněnské  hale Vodova.

To, že  koncert bude skutečně výjimečný, strhující a nevšední, to můžeme prozradit, ale vše ostatní uvidíte a uslyšíte osobně 9. listopadu v Ostravě a 13.  listopadu 2018 v Brně