Kapka medu pro Verunku

Datum Místo
24. 5. 2020 15:00 (ne) Hudební divadlo Karlín, Křižíkova 10, Praha 8, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Kapka medu pro Verunku

Více termínů

Kapka medu pro Verunku

Námět: Dr Jan Pixa             
Scénář: 
Jan a Alena Pixovi
Hudba: Tomáš Beran, František Pytloun, Petr Kutheil             
Texty: Kristýna Pixová             
Režie:  Jaroslav Hanuš             
Choreografie, pomocná režie: Petra Parvoničová             
Kostýmní výtvarnice: Evženie Rážová             
Scénograf: Martin Černý             
Produkce: Lenka Pixová

Příběh o lásce, přátelství, o modré planetě a o tom, jak to bylo anebo mohlo být dál v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy, jestli uměli opravdu vládnout a jestli náhodou neudělali někde chybu...

Odehrává se na pohádkovém ostrově, kde vedle sebe žijí tři království známá z pohádek: Zlatovláskov, Popelkov a Honzovsko.Království žijí vedle sebe v míru, spolupracují, pomáhají si a obchodují, ale trochu zapomínají na čistotu životního prostředí. Princové se chtějí ženit, ale nevěsta je jenom jedna, což na jinak klidném mírumilovném pohádkovém ostrově způsobí obrovský mezinárodní konflikt. A pak se to všechno stane: Královna přírodních sil se rozzlobí a společně s pohádkovými bytostmi  připraví všem královským rodinám a hlavně princům, budoucím králům, velkou zkoušku odvahy, moudrosti a hlavně chování k přírodě a k sobě navzájem.  Chce princům ukázat, co generace jejich rodičů zanedbala a v čem by měli být jiní. Cesta plná překážek, peripetií a úkolů je zkouškou tří rozdílných chlapeckých povah. Symbolicky je také cestou měnící chlapce v dospělé muže a je i prostředkem k nalezení hodnot a přátelství.

 

Délka představení: 2h 30m (vč. přestávky)

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.