Kája a Bambuláčkek v Království železnic

Datum Místo
3. 10. 2021 10:00 (ne) Království železnic, Praha 5-Smíchov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Přijďte si s dětmi užít nedělní dopolední představení plné písniček, tance a zábavy s Kájou a Bambuláčkem u mašinek v Království železnic.

Dopoledne odstartujeme sadou písniček, povídání Káji s Bambuláčkem, a určitě si u toho společně zatancujeme! Pak budeme s dětmi hledat malé Bambuláčky, ukryté v mezi mašinkami v kolejištích Království. Kdo najde všechny, dostane malý dárek na památku, A pak už bude čas na autogramiádu s Kájou a fotky. A úplně poprvé se budou moci v Království děti fotit jen s Bambuláčkem.

Akce proběhne v unikátním prostřední smíchovské stálé expozice Království železnic. Mimo Káju a Bambuláčka uvidíte také desítky vlaků na velkých modelových kolejištích, kde žije přes 30000 malých obyvatel, prohání se tam tramvaje, pojízdná auta i lanovka.

Program akce:

09:00 Otevření expozice pro vstup návštěvníků
10:00 Zahájení akce
- hudební a taneční produkce: 8-10 písniček (cca 45 min)
- v průběhu hudební a taneční části bude vyhlášena soutěž v hledání Bambuláčků skrytých v kolejištích
- hledání Bambuláčků, focení, autogramiáda
- Meet & greet (v prostoru Showroomu ČD)
12:30 – 13:00 Ukončení akce

Meet & greet (v prostoru Showroomu ČD) proběhne po skončení akce. Vstupenky na Meet & greet jsou dostupné a k zakoupení v košíku, při nákupu základních vstupenek na Kája a Bambuláčkek v Království železnic.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.