KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ 2020

Datum Místo
19. 9. 2020 10:00 (so) Státní hrad Kunětická hora, Staré Hradiště, Staré Hradiště Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ 2020

Více termínů
Srdečně Vás zveme na 8. ročník KUNĚTICKÉHO VINOBRANÍ, které se uskuteční dne 19. září 2020. Degustace vybraných českých, moravských i zahraničních vín, burčákové hody, staročeské speciality a celodenní doprovodný kulturní program včetně prohlídek hradního paláce. V ceně je zahrnuta degustační sklenička s logem Kunětického vinobraní, autobusová doprava z Hradce Králové a Pardubic na i z vinobraní, jízda turistickým vláčkem na hrad Kunětická hora zdarma a zdarma prohlídka hradního paláce s věží (základní okruh) pro všechny návštěvníky. Zároveň budete moci ZDARMA ochutnat vítězné výrobky značky Regionální potravina Pardubického kraje. Akce pro celou rodinu. Burčák ZDARMA (do vyčerpání zásob). 
 

VSTUP ZDARMA: děti do 6 let, zdravotně těžce postižené děti, držitelé průkazu ZTP do 18 let věku, držitelé průkazu ZTP/P, průvodce držitele průkazu ZTP/P.

Děti do 15 let pouze v doprovodu dospělé osoby.
Vstup se psy je povolen jen s náhubkem a na vodítku.
Pro návštěvníky je k dispozici parkoviště.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.