KOSHEEN

Datum Místo
26. 2. 2020 19:00 (st) Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

KOSHEEN

27. 2. 2020 20:00 (čt) Bonver Arena, Cingrova 1627/10, Moravská Ostrava, Ostrava Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

KOSHEEN

Více termínů

Britští Kosheen vystoupí v ČR! Na jejich energickou show se připravte 26.2.2020 v brněnském Zoner Bobyhall a 27.2.2020 v ostravské Bonver Arena, kde se předvedou v kompletní koncertní sestavě a po pěti leté koncerní pauze představí průřez mnoha letou tvorbou. Samozřejmostí bude i paleta jejich největších hitů, díky nimž si právě u nás vytvořili opravdu početné a vděčné publicum.
Od roku 2001 vypustili do hudebního světa celkem pět desek ("Resist", "Kokopelli", "Damage", “Independence” a “Solitude”). Každá z nich vždy charakterizovala a jasně udávala hudební vývoj skupiny. Sířka jejího záběru je bez přehánění od alternativního rocku až po drum’n’bass. Pokud máte pocit, že většina dříve energických kapel zraje k tomu, aby postupně zvolnila a usnula na vavřínech zamilovaných balad, u Kosheen byste měli rozhodně zbystřit. Kosheen si udržují vysoký standard a berou si to nejlepší ze svých začátků; v kombinaci s nezaměnitelným hlasem zpěvačky Sian Evans a živé kapely to vynikne nejvíc. Sian Evans jste vedle projektu Kosheen mohli slyšet také např. ve skladbě "Louder", kterou produkoval DJ Fresh. Nutno dodat, že právě její vokál má velkou zásluhu na tom, že se tato skladba vyhoupla přímo na první místo v singlech UK Singles Chart a prodalo se jí více jak 140 tisíc kopií. I tuto skladbu zařadili Kosheen do svých živých vystoupení.

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P – pouze vozíčkáře – a jejich doprovod
Vozíčkář + doprovod zdarma - vstupenka v ceně 590,- Kč místa vyhrazena
Objednávky s kopií oskenovaného ZTP průkazu zasílejte na adresu Jiné slevy NE!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout
v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.