KLÍČ - VELKÝ ADVENTNÍ KONCERT

Datum Místo
14. 12. 2023 19:00 (čt) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň NENÍ V PRODEJI
15. 12. 2023 19:00 (pá) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň NENÍ V PRODEJI
Více termínů

KOCERT VYPRODÁN!

Jarní koncert skupiny Klíč se uskuteční 10. května v 19:00. Vstupenky zakoupíte v pokladně divadla, nebo v síti Ticketportal. Pro nákup internetových vstupenek klikněte .

Divadlo Gong

 

KLÍČ - VELKÝ ADVENTNÍ KONCERT

Jako již tradičně, tak i letos odehraje legendární folkově-renesanční skupina KLÍČ v předvánočním čase dva velké adventní koncerty, které se každoročně konají v pražském Divadle GONG – a kapela při nich navíc pokaždé účinkuje ve své největší sedmičlenné sestavě.

Pokud jste tedy jejími příznivci či máte rádi historizující akustickou hudbu, určitě si tuto jedinečnou příležitost nenechte ujít – současně s adventně-vánočním repertoárem totiž zazní i mnohé písně z renesančně laděné autorské tvorby této úspěšné kapely, která na naší hudební scéně působí přes 40 let.

A se zakoupením vstupenek raději neváhejte – oba tyto adventní koncerty skupiny KLÍČ bývají vždy zcela vyprodány už několik měsíců předem...

 

Další informace:

https://skupinaklic.cz, https://www.facebook.com/skupinaklic

 

 

POJEDETE HROMADNOU DOPRAVOU? 

Nejpohodlněji to máte tramvají do stanice „Divadlo Gong“. Dále můžete využít metro s výstupem ve stanici „Českomoravská“. Do 15 minut jste u nás pěšky i z vlakových stanic Praha Vysočany a Praha Libeň. 

 

POJEDETE AUTEM? 

Za poplatek můžete zaparkovat v každé ulici. Pro více informací klikněte ZDE. Parkování nabízí i nedaleké nákupní centrum Galerie Harfa. Další informace získáte ZDE.