KINDERLAND 2023 BEROUN Největší pohádkový festival

Datum Místo
15.07.2023 (So) Vstup 10:00 / Hlavní program 11:00-17:00 Letní kino, Beroun Objednat u TicketPortalu
Více termínů

POZOR! ZVLÁŠTNÍ AKCE KE DNI DĚTÍ, všechny vstupenky jsou nyní o 10% LEVNĚJŠÍ!
Neváhejte, pouze do neděle 4. června 2023!

KINDERLAND 2023 BEROUN

První ročník největšího pohádkového festivalu v Berouně! 

KINDERLAND - místo, kde Vaše děti konečně zažijí své oblíbené pohádkové postavičky na živo!  A nejen to, čeká je celodenní animační program, spoustu zpívání a hlavně tancování s jejich oblíbenci zLedového Království,  Tlapkové Patroly, Mimoňů, Šmoulů, Mickey a Minnie, Tom & Jerry a dalšími!

S každým se budete moci zdarma  vyfotit u fotostěny. Vysoutěžit si sladkou odměnu.  Vyzkoušet si dětskou dílničku  nebo si od naší profesionální makeup artistky nechat namalovat na obličej nějakou hezkou masku. A pokud vám během akce vyhládne, můžete si na něčem pochutnat v gastrozóně .

Celým programem vás pak provede náš profesionální moderátor.  

Děti, které nedovršily věku 3 let zdarma bez vstupenky, každý jiný návštěvník musí mít platnou vstupenku, cena vstupenek je shodná pro děti i dospělé.

RODINNÁ VSTUPENKA - umožňuje společný vstup dvou dospělých a dvou dětí, za dítě se pro tyto účely považuje návštěvník, který nedovršil věku 15 let

Tým HappyKid!  

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
všechny vstupenky jsou na stání / slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO