KAŠPÁREK V PEKLE

Datum Místo
14. 2. 2024 10:00 (st) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
26. 3. 2024 10:00 (út) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
26. 4. 2024 10:00 (pá) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
6. 5. 2024 10:00 (po) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Tradiční loutková pohádka o nerozhodném Kubovi, kterému statečný Kašpárek pomůže rozehnat čerty v pekle, získat princeznu a půl království. 

Chasník Kuba je dobrák od kosti, který rád každému pomůže, jen kdyby ho tak netrápila jeho věčná nerozhodnost. Když se konečně rozhodne zachránit panu králi jeho princeznu, dostane se kvůli tomu až do samotného pekla. Nebýt statečného Kašpárka, který Kubovi při cestě za záchranou princezny notně pomůže, kdo ví, jak by to s ním dopadlo.

Scénář a loutky: František X. Watzl, Hudba: Jan Freiburk, Texty: Jaroslav Chmelík, Hraje a loutky vodí: Martin Jurajda

 

Vážení návštěvníci!

Vstupenky se většinou prodávají s několikaměsíčním předstihem. Bohužel nemáme věšteckou kouli. Ani si nedovolíme odhadnout hygienicko-protiepidemické opatření Ministerstva zdravotnictví platné v den konání vašeho programu. Tyto informace pravidelně zveřejňujeme na našich internetových stránkách www.divadlogong.cz.

Do odvolání neprodáváme vstupenky na konkrétní místa k sezení. Obecně se jedná o všechny koncerty a představení pro děti a mládež. O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. Představení uváděná v 10:00 hodin jsou částečně zadána pro školy a školky. Veřejnost je usazována osobně pořadatelem až k místu sezení.

Divadlo Gong