KAREL PLÍHAL

Datum Místo
22. 9. 2020 19:00 (út) Malá scéna Zlín, Štefánikova 2987/91, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

KAREL PLÍHAL

Více termínů

Na základě nařízení Bezpečnostní rady státu ze dne 10. března o zákazu konání kulturních akcí nad 100 diváků se vystoupení Karla Plíhala v Divadle Malá scéna Zlín neuskuteční v původním termínu 28. dubna.
Nový náhradní termín je stanoven na 22. září 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Karel Plíhal patří už více než 30 let k největším radostem českého písničkářství. Je to originální skladatel, textař a kytarista, úsporný, zdrženlivý, nekonečně hravý a k tomu ještě fanaticky pečlivý. Tvoří neopakovatelné texty plné poetiky, hledá a nutno říci i úspěšně nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí sobě vlastní doplňuje příjemnými melodiemi a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí, než nakopnou. Atmosféra koncertu podtrhuje jemnost písní, navíc zde Plíhal recituje některé své básnické miniatury. Po vynucené poúrazové pauze se Plíhal vrací na koncertní podia s podporou kytaristy P. Fialy.

Upozornění: KONCERT NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI DO 12 LET!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.