KAREL PLÍHAL

Datum Místo
NÁHRADNÍ TERMÍN BUDE UPŘESNĚN Malá scéna Zlín, Štefánikova 2987/91, Zlín KONEC PRODEJE
ZAVŘÍT 
×

KAREL PLÍHAL

Více termínů

ZLÍNSKÝ KONCERT KARLA PLÍHALA 22. 9. JE ODLOŽEN Z DŮVODU KARANTÉNY DOPROVODNÉHO KYTARISTY

Koncert Karla Plíhala ve Zlíně, který se měl uskutečnit v úterý 22.9. v divadle Malá scéna se odkládá z důvodu nařízené karantény jeho doprovodného kytaristy P. Fialy.

„Je to aktuální zpráva z pondělního dopoledne... Za smutný příznak dnešní doby považuji holý fakt, že kytaristovi končí nařízená karanténa ve středu dopoledne ... ale ani vysvětlující důvody a okolnosti nepohnuly s hygieniky k ochotě délku karantény o pouhých několik hodin zkrátit. V následujících dnech oznámíme náhradní datum koncertu, pravděpodobně na jaře 2021, ale majitelům vstupenek, kteří nebudou chtít čekat, dáme i možnost vstupenky vrátit...“, uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček. Ihned jakmile bude známé náhradní datum koncertu, budou fanoušci informováni prostřednictvím webu a facebooku agentury.

Karel Plíhal patří už více než 30 let k největším radostem českého písničkářství. Je to originální skladatel, textař a kytarista, úsporný, zdrženlivý, nekonečně hravý a k tomu ještě fanaticky pečlivý. Tvoří neopakovatelné texty plné poetiky, hledá a nutno říci i úspěšně nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí sobě vlastní doplňuje příjemnými melodiemi a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí, než nakopnou. Atmosféra koncertu podtrhuje jemnost písní, navíc zde Plíhal recituje některé své básnické miniatury. Po vynucené poúrazové pauze se Plíhal vrací na koncertní podia s podporou kytaristy P. Fialy.

Upozornění: KONCERT NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI DO 12 LET!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.