KABÁT TOUR 2021

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
12. 10. 2021 20:00 (út) LOGSPEED CZ Aréna, Plzeň, Plzeň ID akce: 3001023 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

KABÁT TOUR 2021

Více termínů


Aktualizace: Kabát Turné 2020 se přesouvá na podzim 2021

Kabát Turné 2020
Kabát připravil Turné 2020. Je koncipované doprostřed stadionů, jak se ve světě říká „center stage“. V případě Kabátu to není poprvé, a rozhodně ani naposled. Kapelu tato varianta baví, i když např., jak sami říkají: Mizí možnost se „zašít“ o pauzu u aparátu, a vydechnout. Všichni návštěvníci koncertu mají blíže k jevišti. Je to dlouhodobě asi nejatraktivnější varianta z pohledu diváka.

Turné by se mělo repertoárem zásadně lišit v tom, že se budou hrát nové věci z chystaného CD. To kapela doufá, že do Turné 2020 celé dodělá a pokud možno i vydá! A co k chystanému turné říkají: Vypadá to jako alibismus, ale po těch letech už je to vlastně klišé, ale i jasný postoj! Dokud s tím nebudeme spokojeni na 100%, tak to prostě nevyjde. Intenzivně se na tom dělá již od ledna 2019, a práce pokračují. Chceme vždy ještě lepší CD, než bylo to poslední! Chceme vydat prostě nejlepší CD!

Vstupenky na tribuny k sezení můžete objednat u Ticketportalu ZDE.
Pořadatel Pink Panther Agency, s.r.o.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.