Jörg-Andreas Bötticher - cembalo /B.M. Willi uvádí

Datum Místo
6. 11. 2019 19:30 (st) Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Jörg-Andreas Bötticher - cembalo /B.M. Willi uvádí

Více termínů

Koncert 16.ročníku abonentního cyklu staré hudby Barbara Maria Willi uvádí...
Jörg-Andreas Bötticher cembalo

Program "Jaro - léto - podzim na klávesách"
J. J. Froberger, J. C. Kerll, J. Pachelbel, A. Poglietti, J. S. Bach, W. Fr. Bach a vlastní improvizace

Jörg-Andreas Bötticher je spjatý s nejdůležitějším institutem staré hudby, s akademií Schola Gregoriana Basiliensis. Pobývá přímo u zdroje nejnovějších výzkumů a změn interpretačních směrů. Jeho spojení improvizace, bassa continua a sólové literatury je naprosto jedinečné a z jeho interpretace čiší čistota a hloubka originální osobnosti. Cembalová literatura z období 17. století a z měst a krajin Moravě blízkých, jako Vídeň, Norimberk či severní Itálie, skrývá stále mnoho pokladů. V kontrapunktu k jižanské kultuře můžeme pak vychutnat logiku severního světa J. S. Bacha a jeho nejnadanějšího syna Wilhelma Friedemanna. Program nás provede jarem raného baroka, kdy všechny formy vznikaly, přes letní rozkvět světa J. S. Bacha až po podzimní dekadenci věku emocí, v němž byly emoční výkyvy na každodenním programu dokonce i u mužů. Koncert jako stvořený na oslavu krás podzimu!
Více informací na http://www.cema-music.com/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy pro držitele průkazu ISIC, pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P a pro důchodce (poživatelé starobního důchodu) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku), nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NE

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.