John Malkovich in The Infamous Ramirez Hoffman

Datum Místo
11. 11. 2022 20:00 (pá) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

John Malkovich ve světové premiéře hry The Infamous Ramirez Hoffman

Americký herec John Malkovich si pro světovou premiéru své nové divadelní hry The Infamous Ramirez Hoffman vybral Prahu. Malkovich tak navazuje na úspěch hry The Music Critic, se kterou sklidil nevídaný ohlas letos v červenci na zámku v Kroměříži.

Nová divadelní hra vznikla dle předlohy poslední kapitoly knihy chilského autora Roberta Bolaňa Estrelia Distante. Společně s Malkovichem vystoupí ve hře špičkoví hudebníci. Hudbu do hry vybrala Anastya Terenkova.

Držitel dvou nominací na Oscara, John Malkovich, vystoupí v divadelní hře The Infamous Ramirez Hoffman v Kongresovém centru Praha v pátek 11. listopadu 2022. Vstupenky na tuto jedinečnou kulturní událost jsou k dostání v síti Ticketportal.

John Malkovich je uznávaný americký herec, režisér, divadelní výtvarník a producent. Objevil se ve více než sedmdesáti filmech a je držitelem několika významných nejen divadelních cen. Na 44. ročníku MFF v Karlových Varech získal cenu Křišťálový Globus za svůj celoživotní přínos oboru kinematografie.

Divadelní hra The Infamous Ramirez Hoffman bude uvedena v původním znění (anglickém jazyce).

Galerie/Média