Jiří Krhut & Štěpán Kozub

Datum Místo
28. 7. 2021 20:00 (st) Zahrada hotelu International, Praha 6-Dejvice Objednat u TicketPortalu
Více termínůHerec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydali na konci roku 2020 své debutové album s názvem Prásknu bičem.
Tato ostravská dvojka si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Jejich tvorba obsahuje písně, které se žánrově liší a svý-mi vokály je na desce i koncertech obohacuje písničkářka Barbara Kanyzová. Koncerty Krhuta a Kozuba nebývají často jen a pouze a o písničkách, ale protože společným jme-novatelem obou interpretů je neodmyslitelně humor, divák se tak na jejich vystoupeních mnohdy docela vydatně pobaví a zasměje.
https://www.youtube.com/watch?v=LLq3Twak4Sc
https://www.youtube.com/watch?v=1tgW1_3LvMQ

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO, s dopomocí

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.