Jaromír Nohavica s Janáčkovou filharmonií Ostrava

Datum Místo
PŘESUNUTO, NOVĚ: 7.5. 2021 OD 20:00 WERK ARENA, Třinec Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Koncert původně z 7.5. 2020 dále přesunutý na 31.10. 2020 se z důvodu mimořádné situace přesouvá na 7.5. 2021 od 20:00. Vstupenky zůstávají v platnosti.

V případě nevyhovujícího termínu lze vstupné vrátit v místě zakoupení  do 31.10.2020

Jaromír Nohavica vystoupí v Třinci s Janáčkovou filharmonií Ostrava

Netradiční spojení folku a klasiky zažijí třinečtí diváci ve WERK ARENĚ, kde zazpívá Jaromír Nohavica s Janáčkovou filharmonií Ostrava.

Nebude to poprvé, kdy fenomenální ostravský písničkář zahrál své skladby v doprovodu tohoto klasického souboru, který ještě podtrhl poetiku jeho textů. Vždy se setkali s obrovským úspěchem a společně dvakrát vyprodali i pražskou O2 arénu.

Jaromír Nohavica navázal spolupráci s Janáčkovou filharmonií Ostrava v roce 2012 koncertem v nové aule GONG v Dolní oblasti Vítkovic. V této sestavě zahrál nadšené veřejnosti ještě několikrát. Autorem většiny orchestrálních úprav písní, jako například Těšínská, Bláznivá Markéta, Petěrburg, Darmoděj či Fotbal, je dirigent Marko Ivanovič. Jako host zahraje na akordeon a na klavír Robert Kuśmierski.

Upozorňujeme, že koncert není vhodný pro děti do 15 let.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.