Jarní ples Citadely

Datum Místo
21. 3. 2020 19:30 (so) Citadela - Taneční sál, Litvínov-Horní Litvínov Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Jarní ples Citadely

Více termínů

K tanci i poslechu Vám na společenském sále zahraje desetičlenná hudební skupina Taneční orchestr KLUB 49, která miluje hudbu, písničky a dobrou náladu. Se svým rozsáhlým repertoárem hrají pro jakoukoliv věkovou kategorii, tak, aby si každý našel své oblíbené písně, ať už je to současná popmusic, rock, bigbeat, latina, disco či jiné. Hlavním hostem večera bude zpěvačka OLGA LOUNOVÁ.  Zahájení plesu se ujmou mladí bubeníci ZUŠ Litvínov „MARCHING BAND“, o taneční vystoupení se postará dívčí taneční skupina „FRIENDS“, absolventky ZUŠ Litvínov.

V Café Baru Vás jistě naplno pohltí rockové „pecky“ z dob nejen minulých, v podání ústeckého rockového tria „ŠTÍHLÁ KOZA“. Kapela je známá svým plným zvukem a charakteristickým zpěvem svého lídra. Uslyšíte to nejlepší od Jimi Hendrixe, Rolling Stones, Deep Purple, Cream, Steve Ray Vaughan, Nirvana, Red Hot Chilli Peppers, 4 non blonds…. prostě samý rockový pecky, sem tam i něco modernějšího.

Moderování  plesu se opět ujme zkušený moderátor Českého rozhlasu MILAN KRÁL. Nebude chybět ani bohatá tombola a ochutnávka vín z Vinotéky Modrý hrozen.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.