Jah9 & The Dub Treatment / JAM

Datum Místo
06.10.2019 / DOORS 20:00 START 21:00 Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Jah9 & The Dub Treatment / JAM

Více termínů

Výborná jamajská zpěvačka Jah9 přijede se svou kapelou Dub Treatment poprvé do Prahy! Jah9 je jedním z nejvýraznějších hlasů mladé generace reggae interpretů a vedle své hudební tvorby globálně inspiruje i jako živoucí příklad moderní básnířky, učitelky jógy a aktivistky za zdraví životní přístup. Za sebou má dvě úspěšné desky New Name (2013) a ještě úspěšnější 9 z roku 2016, kterému se dostalo celosvětové distribuce skrze vydavatelství VP Records. Třetí album vyjde opět o tři roky později, to znamená, že jej letos přiveze s sebou na podzimní evropské turné!

Za pozornost zároveň stojí i její účast na zbrusu novém albu prestižního projektu Inna de Yard, kam si ji jamajští veteráni vybrali jako jediného ženského zástupce mladé generace, aby nazpívala s legendární zpěvačkou Judy Mowatt novou verzi hymny Black Woman. Pražský koncert Jah9 je pro spoustu reggae fans splněný sen, který se 6. října konečně stane skutečností!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.