JIŘÍ STIVÍN - Pocta sv. Cecílii

Datum Místo
4. 12. 2022 20:00 (ne) Lucerna Music Bar, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

JIŘÍ STIVÍN - Pocta sv. Cecílii
30 oslavných koncertů v nejprestižnějším hudebním stánku v Praze v Rudolfinu dovršilo tradici a otevřelo cestu k novým projektům.
V současném uspěchaném světě se nabízí využít menších a dostupnějších sálů a také opustit tradiční dramaturgii (Bach, Telemann, Vivaldi, Quodlibet) a zkusit to jinak.
Inspirace barokem, klasickou i moderní hudbou trvá, ale improvizace bude na prvním místě. Proto jsme pro letošní Cecílii vybrali Lucerna Music Bar, prostředí opravdu netradiční, i když zde Jiří Stivín v minulosti koncerty pořádal. Jazzová a funková atmosféra sálu se přímo nabízí k výletům tímto směrem a složení muzikantů jistě improvizaci podpoří. Společně tak oslaví vedle patronky hudebníků i vzácné tvůrčí setkání, kde hudba vzniká až při produkci a je neopakovatelná.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní místa pro vozíčkáře ANO, pro držitele průkazu ZTP/P-nevozíčkáře NE

-TH-