JELEN & O5 a Radeček, Hvězdný víkend v Lednici

Datum Místo
16.08.2024 (Pá) Vstup 17:00 / Začátek 18:30 Státní zámek Lednice, zámecké zahrady, Lednice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

HVĚZDNÝ VÍKEND V LEDNICI
Užijte si 6. ročník skvělého hudebního festivalu: Hvězdný víkend v Lednici - 16.-17. srpna 2024.
V krásném prostředí zahrad lednického zámku se můžete těšit na skvělou sestavu a spousty dobrého jídla a pití.

Pátek 16. srpna 2024
Od 18:30 vystoupí kapela O5 a Radeček a po dvacáté hodině začíná koncert kapely Jelen.
Můžete se těšit na hity BRA3, Vloupám se, Romantický smyčce nebo velehit Hory. Jeleni zazpívají Magdalénu, V oblacích, nebo Touha a pláč. Zahraje i DJ Radek.

Pátek 17. srpna 2024
PETER NAGY 105 & LENNY
Sobotní program začíná koncertem Lenny v 18:30. Lenny za své debutové album Hearts z roku 2016 získala pět Andělů a od té doby již patří ke stálicím tuzemské popové scény. Mezi její top tracks patří mimo jiné live. laugh. cry, Hell.o či Figure It Out, které na koncertu určitě zazní.
Po osmé hodině vystoupí v narozeninovém koncertu Peter Nagy se skupinou Indigo. Diváci se mohou těšit na nejznámější skladby jako například Kristínka iba spí, Láska je tu s vami, Profesor Indigo, So mnou nikdy nezostárneš, Aj tak sme frajeri, S nohami na stole a mnoho dalších.

Pozor! Dárek na uvítanou!
Ke každé vstupence na sedadlo v prvních třech řadách na Vás čeká pozornost Partnerů festivalu, lahvička vína Chateau Valtice a dáreček od Manner.
Partner festivalu, vinařství Chateau Valtice, zároveň k prvním 700 prodaných vstupenek NA STÁNÍ věnuje pohárek skvělého vína. U vstupu na festival si můžete dle Vaší chuti vybrat červené nebo bílé.

Neváhejte s nákupem! Kapacita areálu je omezená!
Kromě omezeného počtu vstupenek k sezení lze zakoupit vstupenky na stání za zvýhodněnou předprodejní cenu, do 31.01.2024 za 590 Kč (s pohárkem vína na uvítanou), následně za 690 Kč, od 01.06.2024 za 750 Kč

Máte se na co těšit, čeká vás pestrý víkendový program pro každého. Doporučujeme vstupenky kupovat s předstihem, protože kapacita zámeckého areálu je omezena.
Omezenou kapacitou pro vás zajištujeme příjemné romantické prostředí a pohodovou atmosféru.  
Více informací o festivalu na www.hvezdnyvikend.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTtickets!!
Další info:
vstup možný od 17 hodin / začátek koncertů 18:30 / v areálu bude zajištěn prodej občerstvení
koncert se koná za každého počasí / zákaz vnášení deštníků do areálu, doporučeny pláštěnky
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

Za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal se neručí, vstupenky jsou kontrolovány pomocí načtení čárového kódu, vstupenka s opakovaným čárovým kódem je považována za neplatnou, přitom se nerozlišuje originál a neplatná kopie

-TH-