JELEN - DIVADELNÍ TURNÉ

Datum Místo
6. 3. 2024 19:00 (st) Krušnohorské divadlo - Velký sál, Teplice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

JELEN - DIVADELNÍ TOUR 2024 aneb 10 let na prknech

Oblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním programem na svoji první šňůru v divadelním stylu.
Po velkolepé show v největší domácí hale se tak Jelen vrací do minimalistického prostředí divadel a sálů s intimní atmosférou. Tam svým fanouškům nabídne unikátní zážitek v podobě jim tak blízkého akustického koncertu s povídáním. Bude se nejen zpívat a hrát, ale bude se i vyprávět, diskutovat, smát se a možná i zatlačovat slzy dojetí při vzpomínkách na cestu ze zkušebny až na vrchol české hudební scény.
„Připravujeme pro turné akustičtější podobu našich songů a vybíráme i písně, které jsme dlouho nehráli. Samozřejmě na cestách s kapelou probíráme, o čem v divadlech povyprávíme. Chceme ukázat jinou tvář Jelena, než lidé znají z našich velkých koncertů a zapojit diváky, aby se aktivně účastnili dění. Ještě ladíme finální podobu vystoupení, už teď ale víme, že to bude osobní a neopakovatelný zážitek!“, doplňuje se svým charakteristickým úsměvem zpěvák Jindra Polák.
Nenechte si ujít jedinečnou příležitost oslavit s Jeleny deset let, vyprodanou halu a novou desku.

Více informací o turné se dozvíte na stránkách kapely www.jelenmusic.cz

Vstupné: 790,- 890,- 990,-Kč