JELEN - DIVADELNÍ TOUR 2024, Karlovy Vary

Datum Místo
7. 2. 2024 18:00 (st) Grandhotel Ambassador - Národní dům, Karlovy Vary Objednat u TicketPortalu
Více termínů

JELEN - DIVADELNÍ TOUR 2024
aneb 10 let na prknech
Oblíbená hudební skupina Jelen si nadělila k narozeninám vyprodanou O2 arenu, na kterou naváže v roce 2024 nečekaným turné. Po deseti letech na koncertních prknech sálů a festivalů vyrazí se speciálním programem na svoji první šňůru v divadelním stylu.
Po velkolepé show v největší domácí hale se tak Jelen vrací do minimalistického prostředí divadel a sálů s intimní atmosférou. Tam svým fanouškům nabídne unikátní zážitek v podobě jim tak blízkého akustického koncertu s povídáním. Bude se nejen zpívat a hrát, ale bude se i vyprávět, diskutovat, smát se a možná i zatlačovat slzy dojetí při vzpomínkách na cestu ze zkušebny až na vrchol české hudební scény.
"Připravujeme pro turné akustičtější podobu našich songů a vybíráme i písně, které jsme dlouho nehráli. Samozřejmě na cestách s kapelu probíráme, o čem v divadlech povyprávíme. Chceme ukázat jinou tvář Jelena, než lidé znají z našich velkých koncertů a zapojit diváky, aby se aktivně účastnili dění. Ještě ladíme finální podobu vystoupení, už teď ale víme, že to bude osobní a neopakovatelný zážitek!," doplňuje se svým charakteristickým úsměvem zpěvák Jindra Polák.
Nenechte si ujít jedinečnou příležitost oslavit s Jeleny deset let, vyprodanou halu a novou desku. Jednou ze zastávek budou i Karlovy Vary.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets / mobileTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Galerie/Média