JAREK NOHAVICA, Lednice

Datum Místo
07.08.2021 (So) / Vstup 18:00 / Koncert 20:00 Státní zámek Lednice, zámecký park, Lednice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

06.08.2021 PETER NAGY & INDIGO │ 07.08.2021 JAREK NOHAVICA

JAREK NOHAVICA / Robert Kusmierski (PL) a Pavel Plánka (CZ)

Jarek Nohavica zazpívá v parku zámku Lednice v sobotu 7. srpna.
Na koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka.

- DRŽÍME VÁM MÍSTO Z ROKU 2020: Držitelům vstupenek na zrušený koncert 08.08.2020 ve Valticích jsou rezervována totožná sedadla na koncert v Lednici, původní vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud koncert 2021 na zámku Lednice nemůžete navštívit, lze původní vstupenky vrátit (s garancí refundace vstupného). POZOR! POUZE DO 07.07.2021, následně jsou považovány za nevratné a jejich platnost zaniká uskutečněním koncertu.
Další info:
- V ceně vstupenek za 1.290 Kč je zahrnut sponzorský balíček partnera baterie VARTA v hodnotě 500 Kč

:
Pokud zvolíte současný nákup vstupenek na oba koncerty Hvězdného víkendu formou Vstupenkového balíčku, vstupenky na koncert Petera Nagye získáte o 15% levněji!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / koncert se koná za každého počasí /
za vstupenky zakoupené mimo síť Ticketportal se neručí, vstupenky jsou kontrolovány pomocí načtení čárového kódu, vstupenka s opakovaným čárovým kódem je považována za neplatnou, přitom se nerozlišuje originál a neplatná kopie

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.