JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 7.8.2020, NOVĚ: 18.6.2021 OD 21:00 Nový zámek v Kostelci n/Orlicí, areál parku, Kostelec nad Orlicí Objednat u TicketPortalu
Více termínů

JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu a v souvislosti s vyhlášením stavu nouze v České republice (v důsledku šíření koronaviru) se nadále ruší veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce. Od června bude povoleno provádět zmíněné akce v omezeném počtu do 50 osob. V důsledku těchto událostí je plánovaný koncert: JANEK LEDECKÝ & BAND: AKUSTICKÉ TURNÉ 2020 přeložen z 7. 8. 2020 na 18. 6. 2021. V případě zájmu o vrácení částky za zakoupené vstupenky se, prosím, obracejte na:

on-line nákup HomeTicket: reklamace@ticketportal.cz. (Částka za vstupné bude připsána na bankovní účet, z něhož proběhla platba zakoupených vstupenek).

Nákup v obvyklých předprodejích a informačních centrech: vstupné Vám bude vráceno po předložení vstupenek v místě, kde jste vstupenky zakoupili. Vrácení vstupného bude možné, až budou tyto provozovny opět otevřeny. Děkujeme všem posluchačům za solidaritu a pochopení v těchto nelehkých časech.
Pro více informací sledujte, prosím, www.ticketportal.cz

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.