JANA BOBOŠÍKOVÁ A HANA LIPOVSKÁ - ABY BYLO JASNO

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 01.06.2023 / NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO Dělnický dům Jihlava, Jihlava KONEC PRODEJE
PŘESUNUTO Z 14.06.2023 / NOVĚ: BUDE UPŘESNĚNO LH Hotel Jana, Přerov I-Město KONEC PRODEJE
Více termínů

PŘESUNUTO
pořádající agentura vám tímto s politováním sděluje, že z důvodu vážné nemoci jednoho z interpretů programu JANA BOBOŠÍKOVÁ A HANA LIPOVSKÁ - ABY BYLO JASNO - Bobotour 2023, je nucena vysoupení přesunout na pozdější termíny. O nových datech konání  budete informování prostřednictvím Ticketportal.cz a sociálních sítí.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, nové termíny budou oznámeny, jakmile to okolnosti dovolí. Vstupné se do oznámení nového data nevrací.
Team Ticketportal.cz
***

JANA BOBOŠÍKOVÁ A HANA LIPOVSKÁ - ABY BYLO JASNO - Bobotour 2023
Talkshow o současných problémech politiky, ekonomiky a médií
Moderátor Luboš Procházka a autorky Jana Bobošíková a Hana Lipovská diskutují nad konkrétními událostmi v celostátní i regionální politice.
Vedle těchto protagonistů vždy zvou zajímavého hosta a dávají prostor divákům v publiku. Součástí talkshow jsou doprovodné reportáže, fotografie a dokumenty prezentované na velkoplošné LED obrazovce.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-