JAKUB SMOLÍK s kapelou

Datum Místo
13. 12. 2020 19:00 (ne) KD Cihelna, 1. máje 477, Vimperk, Vimperk ZRUŠEN
15. 12. 2020 19:00 (út) KD Střelnice, Masarykovo n. 107, Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec I ZRUŠEN
PŘESUNUTO Z 11.11.2020, NOVĚ: 07.04.2021 OD 19:00 KD Hronovická, Hronovická 406, Pardubice, Pardubice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

KONCERT PLÁNOVANÝ NA 11.11.2020 V PARDUBICÍCH SE PŘESOUVÁ NA 07.04.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 18. PROSINCE 2020.
POUKAZ COVID-19: NE

Team Ticketportal
***

JAKUB SMOLÍK s kapelou
Koncert věčného romantika s doprovodnou skupinou opět v našem městě.

Tradiční zábavně koncertní vystoupení současné, umělecko-interpretační osobnosti, jež svými písněmi oslňuje zejména něžnou část publika. V loňském roce tento interpret oslavil spolu s přáteli z branže své 60. narozeniny velkolepým turné.
Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. Koncert nabízí vedle hitů tohoto umělce a vzpomínky na bubeníka Pavla Geislera, jenž nás v březnu předčasně opustil, i některé písničky z jeho zbrusu nového alba.

Vánoční speciál: Vimperk a Jindřichův Hradec
Vánoční představení ve Vimperku a v Jindřichově Hradci nabízejí kromě standardních hitů i mnoho vánočních písniček, jež vždy byly součástí tvorby Jakuba Smolíka.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
PARDUBICE, JINDŘICHŮV HRADEC:
vstupenky ZTP/P (obvykle na přístavky) platí vždy pro dvě osoby, pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit/ každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.