JAK SE VÁM LÍBÍ, William Shakespeare

Datum Místo
2. 8. 2024 21:00 (pá) Amfiteátr Loket, Loket Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Amfiteátr Loket: 50°11'18.142"N, 12°45'12.109"E


WILLIAM SHAKESPEARE: JAK SE VÁM LÍBÍ
Překlad Martin Hilský
Režie Jakub Nvota
Scéna Pavol Andraško
Kostýmy Markéta Sládečková
Hudba David Rotter
Souboje Petr Nůsek ARGO

Další veleúspěšné představení Letních shakespearovských slavností pod hradem Loket
Ve jménu lásky se v této Shakespearově komedii dějí opravdu nečekané věci, postavy si různě a často mění identitu, kdekdo by si spletl děvče s chlapcem, mnozí, trápeni náhlými záchvaty vášně, se ztrácejí a zase nacházejí v lese, v němž na stromech podezřele přibývá milostné poezie.
Bratři zjišťují, že nepřekonatelné rozpory, které je ženou až na okraj nenávisti, je možné ve skutečnosti řízením osudu překlenout, ženy si zase celkem nečekaně koupí ovčín. Les je tu zázračným místem, v němž se lze snadno ztratit, ale i náhle najít.
Každý v něm může nalézt odpověď na svoje trápení či melancholii. Ta odpověď je jednoduchá, obvykle se nazývá láska. A proto, jak praví Rosalinda: prosím vás Ve jménu lásky, aby se vám tahle hra líbila tak, jak se vám líbí.

Orientační délka představení: 2 hodiny 10 minut (80 minut - přestávka - 50 minut)
Premiéra 27. června 2023, Praha

DETAILY: https://www.shakespeare.cz/2023/cz/jak-se-vam-libi-william-shakespeare/350/
FB: https://www.facebook.com/events/233280899278600/

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - eTickets / mobileTickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P zdarma bez vstupenky, rezervace místa na agenturavlny@seznam.cz, doprovod ZTP/P za plnou cenu 

-TH-