Iron Maiden Revival Brno

Datum Místo
1. 10. 2021 20:00 (pá) Dělnický dům, Blansko Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Iron Maiden Revival Brno
Totální heavy metalová smršť v podání našeho nejlepšího tribute bandu, který nemusí řešit, zda bude zpívat Bruce Dickinson, Paul DiʼAnno anebo někdo úplně jinej. Na pódiu v sále Dělnického domu bude připraven perfektní a dostatečně silný zvuk a světla, o dobré pití také nebude nouze. Večer odstartuje blanenská hardcorová kapela Aleše Plachého - 3Vibrators.
Poslechněte si, jak to brněnským Ironům šlape :)
Bandzone

Iron Maiden revival Brno v Blansku zahraje:
WRATCHILD * FLIGHT OF ICARUS * LOSFER WORDS * TWO MINUTES TO MIDNIGHT * HALLOWED BY THY NAME * WASTED YEARS * THET EVIL THAT MAN DO * THE PRISONER * ACES HIGH * CAN I PLAY WITH MADNESS * THE TROOPER * BRING YOUR DAUGHTER TO THE SLAUGHTER * RUN TO THE HILLS * FEAR OF THE DARK * THE WICKER MAN * NUMBER OF THE BEAST… * HEAVEN CAN WAIT * PHANTOM OF THE OPERA * DIE WITH YOUR BOOTS ON * 22 ACACIA AVENUE * CHILDREN OF THE DAMNED

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.