In Extremo

Datum Místo
12. 3. 2023 20:00 (ne) Masters of Rock Café, Zlín ZRUŠEN
Více termínů

IN EXTREMO ruší své Evropské turné! V březnu je ve ZLÍNĚ tedy neuvidíme!

IN EXTREMO – 12. 3. 2023 – ZLÍN, Masters of Rock Café – ZRUŠENO!

Špičková německá metalová banda IN EXTREMO má za sebou rušný a velmi úspěšný rok. Jejich osobitý hudební styl se nesmazatelně zapsal do historie metalu a do nového roku nastupují ještě silnější a s velkými plány. Bohužel, nezapadá jim do toho již naplánované Evropské turné, které celé, včetně naší jediné zastávky ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café, nyní oficiálně RUŠÍ.

Vyjádření kapely: „Drazí přátelé. Je za námi neuvěřitelně bohatý rok. Bylo nám umožněno odehrát množství neuvěřitelně krásných vystoupení, které nám znovu připomněly, jaké máme štěstí a jakou hodnotu má hudba nejen pro nás, ale i pro vás. Takový rok přináší svěží vítr do plachet a my se těšíme na to, co nás čeká. Bohužel je to také tak, že stále žijeme v mimořádné a náročné době, což se v našem konkrétním případě projevuje tím, že musíme zrušit nadcházející evropské turné na rok 2023. Podle aktuálního stavu se toto turné bohužel týká příliš mnoho finančních rizik, což je, stejně jako v některých dalších odvětvích, způsobeno extrémním vývojem cen. To by však neměl být důvod k zoufalství, protože díky uplynulému roku jsme na vzestupu a získaný čas využijeme na práci ve studiu, abychom vám v novém roce otevřeli další naši kapitolu. Dávejte na sebe a své blízké pozor a brzy na viděnou! Vaše 6“

Co dodat? Chápeme a těšíme se na jejich nový hudební materiál a snad brzy i na jejich mimořádnou live show!

Všechny zakoupené vstupenky můžete vracet v místě zakoupení. Nejpozději však do konce března 2023! Děkujeme za pochopení.

Galerie/Média