Hardmission: Destiny

Datum Místo
2. 2. 2024 21:00 (pá) O2 universum, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 20:00

Nová spektakulární audiovizuální show světového formátu, která kombinuje nejnovější technologie, lasershow, lightshow a speciální efekty s perfektním čistým zvukem. Nové místo konání - O2 universum - nabídne návštěvníkům úžasné výhledy na stage ze tří pater, výbornou akustiku a lehkou dopravní dostupnost metrem linky B. Připravte se na elektrizující show od více jak desítky mezinárodně uznávaných vystupujících na obrovské unikátní stagi a ponořte se do příběhu, který vás unese do vzdálených světů a odlišných realit.

Hardmission má v plánu jít dále, za hranice lidské představivosti a připravit svým návštěvníkům dlouho trvající nezapomenutelné momenty. V rámci Hardmission: Destiny se přeneseme na vzdálenou planetu, na které leží tajuplný artefakt, který si pro návštěvníky připravil důležitou misi ve vesmíru. Samotné srdce pak leží v návštěvnících samotných, jež jsou neodlučitelnou součástí festivalu a pomáhají dotvořit obraz a atmosféru celé show.

Připojte se k nám na druhé edici festivalu Hardmission a nechte se unést speciálními efekty, hudbou a nezapomenutelnými momenty, které na vás čekají v O2 universu. Těšíme se na Vás!

Regular vstupenka (1-denní) vám zajistí vstup na Hardmission Festival v O2 universu.

NFT-TiX VIP vstupenka (1-denní) vám zajistí vstup na Hardmission Festival skrze VIP vstup č.1, vstup na plochu a také vstup do druhého patra O2 universa, kde se nachází NFT-TiX VIP Lounge s výhledem na show, vlastními bary, toaletami a šatnou.

Hardmission Festival
Facebook
HARDMISSION MOMENTS

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média