Hana Zagorová & Štefan Margita

Datum Místo
pův.3.10.20, resp. 19.5.21, NOVĚ 16.6.2022 19:00 O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 17:30

Hana Zagorová a Štefan Margita se sejdou v O2 areně v náhradním termínu, 16.června 2022. Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Fanoušci české popové divy a mezinárodní operní hvězdy se mají na co těšit! Společný koncert se neruší, ale uskuteční se v příštím roce. Dvě české hvězdy – Hana Zagorová a Štefan Margita se sejdou výjimečně na společném pódiu, aby zazpívali KONEČNĚ SPOLEČNĚ 16.června 2022 v O2 areně v Praze. Ojedinělý večer v režii Michala Cabana si tak bude moci užít každý v největší hale v Česku.

Hana Zagorová a Štefan Margita se za doprovodu Velkého orchestru pod taktovkou Jiřího Dvořáka, jehož Boom! Band nebude v tomto orchestru samozřejmě chybět, představí se zcela unikátním koncertním programem KONEČNĚ SPOLEČNĚ. Vedle svých sólových šlágrů a písní nejrůznějších žánrů spojí Hanka a Štefan své nezaměnitelné, charakteristické a na první poslech rozpoznatelné hlasy i v několika duetech.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.