Hana Zagorová, Petr Rezek & Boom!Band

Datum Místo
12. 11. 2019 19:00 (út) Městské divadlo, Mikulášská 911/21, Krnov, Krnov Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Hana Zagorová, Petr Rezek & Boom!Band

Více termínů

Hana Zagorová, Petr Rezek a skupina Boom!Band Jiřího Dvořáka
Podle beznadějně vyprodaných sálů, v nichž zpívají Hana Zagorová a Petr Rezek, by se mohlo zdát, že se píše například rok 1979. Diváci s nimi zpívají a tleskají vestoje i dnes - po čtyřiatřiceti letech.
Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert, kde své hity zazpívá Petr Rezek, následovat budou nejslavnější písně z kariéry Hany Zagorové a během koncertu zazní i duety Hanky a Petra.
Celým večerem doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom!Band.

Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová Hana Zagorová
získala po Lucii Bílé nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvaček, stala se držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. V poslední době jste mohli ocenit její kvality v muzikálu Jack Rozparovač a v novém muzikálu Mona Lisa, kde alternuje s Helenou Vondráčkovou postavu Caterina de´ Gherardini. Na podzim 2008 vydala CD Dávné lásky / duety.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete

zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
ZLÍN: slevy NE / bezbariérový přístup ANO, přízemí / sektory ZTP/P-DISABLED jsou určeny pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (vždy jen jedna osoba)
KRNOV: slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.