HALINA PAWLOWSKÁ - Manuál zralé ženy

Datum Místo
28. 10. 2020 19:00 (st) Kofola Music Club, Bruntálská 72, Krnov, Krnov ZRUŠEN
ZAVŘÍT 
×

HALINA PAWLOWSKÁ - Manuál zralé ženy

Více termínů

Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 se představení Haliny Pawlowské Manuál zralé ženy v plánovaném termínu 28.10.2020 od 19:00 hodin v Kofola Music Clubu Krnov bez náhrady ruší. Zakoupené vstupenky je možné refundovat přímo v místě jejich nákupu.


Halina Pawlowská - je spisovatelka a scénáristka, ale i výborná vypravěčka. Její zájezdové pořady jsou nabité humorem a nebrání se ani diskuzím s přítomným publikem. Její pořady mají výborný divácký ohlas.
Chcete být obletovaná, krásná, věčně mladá? Poslechněte si milostné příběhy, které vás inspirují, zasmějte se erotickým zkušenostem ostatních, samy se zeptejte na všechno, co vás zajímá a nechte si poradit! A hlavně se přijďte zasmát! Manuál zralé ženy je určen ženám od dvanácti do sta let, je ale i pro muže, protože právě díky manuálu budou lépe rozumět svým partnerkám a možná i sami sobě.
Není nic špatného na tom být zralá žena, i když slovo "zralá" mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat… Zralost je báječná! Buď z toho důvodu, že si můžete gratulovat, že jste se dožili už pěkného počtu let, anebo proto, že jste sice ještě velice mladí, ale jste jedinci s moudrým pohledem na svět.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.