GREGORIAN OPERA - THE MIRROR OF ENIGMA

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 2.11.2020, NOVĚ: 15.2..2021 OD 19:00 Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

GREGORIAN OPERA - THE MIRROR OF ENIGMA

PŘESUNUTO Z 4.11.2020, NOVĚ: 16.2.2021 OD 19:00 Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové, Hradec Králové Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

GREGORIAN OPERA - THE MIRROR OF ENIGMA

PŘESUNUTO Z 3.11.2020, NOVĚ: 17.2.2021 OD 19:00 Zoner BOBYHALL, Sportovní 559/2A, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

GREGORIAN OPERA - THE MIRROR OF ENIGMA

PŘESUNUTO Z 5.11.2020, NOVĚ: 18.2.2021 OD 19:00 Multifunkční aula GONG, Ruská, Ostrava - Vítkovice, Ostrava Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

GREGORIAN OPERA - THE MIRROR OF ENIGMA

Více termínů
"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR
Tajemný středověk, doba kontrastů a rozporů: válek a velkých objevů, rytířských činů i zákeřných intrik, triumfů krásy a ponurých legend, to vše ve velkolepé show GREGORIAN OPERA «THE MIRROR OF ENIGMA»
 
Když skončí zápolení o trůn, skutečná Královna vyjde ze stínu a celý svět jí patří! Kým vlastně je - je nevinným andělem, nebo zlým démonem, skončí věčné soupeření mužů a žen, moci a krásy?
 
Autentické živé provedení původních autorských děl a populárních hitů "Depeche Mode", "Duran Duran", "Enigma", "Limp Bizkit", "The Beatles", "Rammstein", mystika gregoriánského chorálu, nepopsatelná krása evropské gotiky, všestrannost New age, to vše je důvodem, proč GREGORIAN OPERA „THE MIRROR OF ENIGMA“ trvale patří mezi nejlepší světová show.

 
GREGORIAN OPERA "THE MIRROR OF ENIGMA", to je ten případ, kdy show ještě neskončila, ale divák už se těší na její pokračování!
 
 
Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P – pouze vozíčkáře – a jejich doprovod
 
- dle pokynů pořadatele jsou slevy pro vozíčkáře s průkazem ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:
 
Vozíčkář - vstupenka v ceně 1090,- Kč místa vyhrazena
Doprovod - ZDARMA místa vyhrazena
 
Objednávky zasílejte e-mailem na adresu rezervace@ticketportal.cz, případné dotazy Vám rádi zodpovíme i na telefonním čísle 723 085 485 (v pracovní dny od 9 do 17 hodin).
Do e-mailové objednávky je nutné nascanovat průkaz ZTP/P.
 
 
 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.