GREGOLLICA - Tempus Fugit - gregoriánský chorál

Datum Místo
2. 4. 2021 19:00 (pá) KC Semilasso, Brno Objednat u TicketPortalu
Více termínů

GREGOLLICA- TempusFugit
gregoriánský chorál

světoznámé hity rocku, klasiky i metalu
přepracované do stylu gregoriánského chorálu

Nothing Else Matters (Metallica), Bohemian Rhapsody (Queen),
CircleofLife (Lví král), Believer (ImagineDragons),
ConquestofParadise (Vangelis), Duhast (Rammstein), ….........


V roce 2019 se zrodil v hlavě šéfa produkce VIP Art Company nápad, vyprodukovat velkolepý projekt, ve kterém dojde ke spojení sborového zpěvu, vizuálních efektů a nápadité scénografie. Touto myšlenkou nadchl sbormistrini smíšeného vokálního sboru a skladatelku LarissuSakvinu, která se zhostila úkolu přepracovat světoznámé hity rocku, klasiky i metalu do stylu, který se blíží zpěvu středověkých mnichů;
tento styl je všeobecně znám po názvem gregoriánský chorál.
Ke spolupráci si pan Martin Novák přizval i další umělce; hudebníky, akrobaty, scénografy, vizážisty, kostymérky a tak vznikl opravdu unikátní projekt, kterému režisér Roman Štolpa vdechl myšlenku o pomíjivosti času v běhu staletí; ostatně tato myšlenka nás provází celým večerem, který je koncipován jako obraz historie lidsta, od jeho zrodu, přes historické omyly až k jeho znovuzrození a směřování k lepší budoucnosti.

začátek: 19:00 hod.

délka: 120 min.

cena vstupenek: 590,- Kč / 540,- Kč / 490,- Kč

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.