GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE

Datum Místo
10. 12. 2019 20:00 (út) Kostel Nejsvětějšího srdce Páně, Vinohradská 1438/, Praha 3-Vinohrady Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE

12. 12. 2019 19:00 (čt) Masters Of Rock Café, Tyršovo nábř. 5497, Zlín, Zlín Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

GOSPELOVÉ VÁNOCE: NATE BROWN & ONE VOICE

Více termínů

Nate Brown patří mezi nejprogresivnější gospelové umělce současnosti. Pochází z Washingtonu DC – hlavního města tohoto hudebního žánru a jeho hudební talent ho zařadil mezi nejrychleji se vyvíjející gospelové hvězdy a přinesl mu tak nespočet hudebních cen.

Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista, zakladatel Gentle Giant Music Ministries, sbormistr a na saxofon hrál po boku takových jmen jako Wynton Marsalis, Roy Hargrove či legendárního Grovera Washingtona Jr., vystupoval také s gospelovými ikonami jako Donald Lawrence, Hezekiah Walker, Mary Mary, VaShawn Mitchell, Tamel Mann či Richal Smallwood.

Jeho jedinečný hudební projev a strhující živá představení vždy zaručují nezapomenutelný zážitek. S uskupením One Voice se Nate Brown spojil v roce 2008 a do současnosti spolu odjeli zhruba 10 evropských tour mj. v Itálii, Španělsku, Neměcku, Švýcarsku, Francii, Velké Británii a v roce 2015 zavítal i do České republiky.

Po úspěšném turné po Spojených státech se Nate Brown & One Voice vrací zpět do Evropy. V rámci tohoto turné připravuje na prosinec agentura Pragokoncert exkluzivní koncerty také v ČR.

Line up:
Nate Brown – Director
Tyrae Brown - Keybaord
Rocco Traetinnio - Saxophone
Gernard  Carpenter (Gutiar) or Tyrae Miller (Tenor)
Schley Chase - Soprano
Jemila Richardson – Alto
Sabrena Wright - Soprano
Lamont Shelton – Tenor

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.